איך משיגים סים לארה"ב?

כל אחד מבין שטיסה לארצות הברית היא משהו שונה מאשר טיסה לטיול באירופה או נסיעה לסיני. מדובר על טיסה ארוכה ומתישה, ומקום שטסים אליו בדרך כלל לזמן ממושך יותר. עם זאת, לא תמיד אנשים מבינים את החשיבות של להתכונן מראש לנסיעה. בסופו של דבר הם טוענים, מדובר על מדינה שיש בה הכול, אנשים מדברים באנגלית, ואפשר להסתדר. אולם, כדאי לדעת כי ישנם דברים שכדאי מאוד להתכונן אליהם מראש, וכך תוכלו לחסוך לעצמכם לא מעט זמן וכסף במהלך הנסיעה. אחד הדברים שכדאי מאוד להתכונן אליהם מראש הוא נושא רכישת הסים. אם אתם רוצים שמיד כאשר תנחתו בארצות הברית תהיה לכם האפשרות להשתמש בטלפון הנייד, כדאי לדאוג לזה עוד מהארץ ולא שם.

 

איך אפשר להשיג סים שיעבוד גם בארצות הברית?

רכישת סים לארה"ב יכולה להיות פשוטה מאוד אם המכשיר שלכם תומך בטכנולוגיית הסים הווירטואלי. אם עדיין לא שמעתם על מהפכת ה – ESIM כדאי שתכירו את מה שיאפשר לכם סים לארה"ב ללא הגבלה. מדובר למעשה על טכנולוגיה המייתרת את הצורך לרכוש ולהכניס למכשיר הנייד כרטיס סים נוסף על מנת להתחבר לספקית תקשורת נוספת, אלא מאפשרת להתחבר בצורה ווירטואלית לחלוטין לספקי תקשורת מכל רחבי העולם. מדובר על שירות אמין, זול ופשוט, אשר מאפשר לגלוש במדינות רבות בעולם כולל בארצות הברית בצורה קלה ורציפה, ללא צורך ברכישת סים פיזי.

 

האם כדאי לרכוש סים ווירטואלי בנסיעה לארה"ב?

יכול להיות שתצליחו להשיג סים לארה"ב במחיר טוב, אך אין ספק שרכישה של סים ווירטואלי היא האפשרות הנוחה ביותר לרכישת סים לארה"ב ללא הגבלה. אין צורך להוציא את כרטיס הסים הישראלי ולשמור עליו במשך כל הנסיעה, אין צורך להתעסק עם פתיחה של מגרת הסים או כל פעולה פיזית אחרת. כל מה שצריך לעשות זה פשוט לפנות אל חברה כמו simzol המספקת שירותי סים ווירטואלי לארצות הברית ולמדינות אירופה, לבחור את המדינה שאליה אתם טסים, את נפח חבילת הגלישה שאתם משערים שתצטרכו במהלך הנסיעה, וכשתגיעו לחו"ל תוכלו לגלוש בקלות ממש כאילו יש לכם סים מקומי.

x

#{title}

#{text}

#{price}