הצעות גלישה בחו"ל ללא הגבלה

בעשורים האחרונים ובעיקר מאז תחילת רפורמת שמיים פתוחים, כמות הישראלים שיוצאים לחו"ל עלתה בצורה משמעותית. בעוד שבעבר טיסה לחו"ל לצרכים כמו נופש ומנוחה היה משהו שרק אנשים עשירים יכלו להרשות לעצמם, כיום מספיק חיסכון קטן של כמה אלפי שקלים בכדי להגשים את החלום. ואכן, מאז סיומה של מגפת הקורונה, אנחנו עדים לפריחת עולם התעופה מחדש, כאשר בנמל התעופה בן גוריון עוברים מדי יום עשרות אלפי אנשים היוצאים לחו"ל. למעשה, סיבה נוספת לפריחה בכמות האנשים היוצאים לחופשות בחו"ל, היא העובדה שבזכות הפלאפונים החכמים ניתן להסתובב ולהתמצא בקלות בכל מקום בעולם, בצורה קלה ופשוטה הרבה יותר מפעם. העובדה הזאת מסירה את חששם של הפוחדים מהסתבכות ביעד הזר, ומאפשרת להם לטוס ללא חשש.

 

כיצד אפשר לדאוג לחבילת גלישה בחו"ל?

כאשר אנחנו נוחתים במדינה זרה, צריך לדאוג לכך שנהיה מחוברים לרשת ותהיה לנו גלישה בחו"ל ללא הגבלה בכדי שיהיה אפשר להסתדר. הדרכים היחידות שעמדו עד היום בפני אנשים בכדי שתהיה להם אפשרות לגלישה בחו"ל, היא או רכישה של סים מקומי והחלפתו בסים הישראלי שנמצא בפלאפון, או רכישה של חבילה במחיר יקר במיוחד מספק התקשורת הישראלי אליו הוא מנוי. אולם, לשני הדרכים הללו ישנם חסרונות בולטים – סים מקומי הוא אולי זול, אך דורש נסיעה למקום שבו מוכרים אותו, בזבוז זמן יקר של הטיול, והוצאה של הסים הישראלי תוך שצריך לדאוג שהוא לא יאבד במהלך הטיול. חבילת תקשורת מהספק הישראלי היא תמיד יקרה מאוד, ויכולה להגיע למאות רבות של שקלים לטיול אחד.

 

הפתרון – סים וירטואלי

הדרך הטובה והמומלצת ביותר עבור גלישה בחו"ל ללא הגבלה, היא ללא ספק שימוש עם הסים הווירטואלי. מדובר בטכנולוגיה חדשה-ישנה אשר מאפשרת להשתמש בסים ווירטואלי שלא צריך באמת להכניס אותו אל הפלאפון. פשוט רוכשים את החבילה עוד בארץ לפי המדינה שאליה הולכים, בוחרים כמה ג'יגה של גלישה אתם רוצים – ומבלי לעשות שום פעולה פיזית נוספת, יש לכם גלישה בחו"ל ללא הגבלה. כל מה שצריך לעשות זה לבדוק שהמכשיר שלכם תומך בesim  ולפנות אל חברה כמו simzol המספקת חבילות גלישה בחול דרך הסים הווירטואלי.

x

#{title}

#{text}

#{price}