חבילת אינטרנט בחו"ל הכי מומלץ

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר אנחנו נוסעים לחו"ל לנופש או לכל צורך אחר – זוהי היכולת להמשיך ולתקשר באמצעות הטלפון הנייד. זה לא רק עבור יצירת קשר עם משפחה וחברים, אלא היכולת להסתדר בכל מקום הנעוצה במכשיר הקטן הזה שמכיל הכול. כשאנחנו בארץ אנחנו רגילים שכמעט בכל מקום יש לנו קליטת אינטרנט ואנחנו יכולים לגלוש, אך בחו"ל, בטח כאשר מדובר על טיולים ויציאה לטבע, אי אפשר לסמוך על רשתות wifi מזדמנות וחייבים לדאוג לגלישה רציפה שתאפשר התמצאות וכל מה שצריך. אם בעבר הדרך העיקרית עבור חבילת אינטרנט בחו"ל הייתה דרך תשלום נוסף לספק התקשורת הישראלי שלכם, או דרך רכישה של סים מקומי, כיום ישנה דרך קלה ומומלצת הרבה יותר – הסים הווירטואלי. 

 

מהו סים ווירטואלי ומה אפשר לעשו אתו?

סים ווירטואלי כשמו כן הוא – משהו ווירטואלי שאיננו קיים במציאות. למעשה, מדובר על טכנולוגיה חדשה-ישנה אשר קיימת בעיקר בפלאפונים החדשים (ניתן למצוא באינטרנט רשימות מפורטות של מכשירים תומכים) ומאפשרת לפלאפון להתחבר אל ספק תקשורת ללא צורך בהכנסתו של סים פיזי. מדובר בראש ובראשונה על תהליך פשוט ומהיר הרבה יותר מאשר רכישה של סים מקומי, וזול הרבה יותר מאשר רכישה של חבילה מספק התקשורת הישראלי הקבוע שלכם. ולכן, כל מי שמחזיק במכשיר פלאפון תומך – אין ספק כי הסים הווירטואלי הוא הפתרון הטוב ביותר, בין אם מדובר על טיסה לאירופה או לארצות הברית.

 

היכן אפשר לרכוש חבילת סים ווירטואלי?

ישנם חברות ברחבי העולם אשר מספקות חבילת אינטרנט בחו"ל באמצעות סים ווירטואלי. אולם, לא מעט אנשים שסמכו שיגיע אל מדינת היעד שלהם ויהיה להם אינטרנט גילו שברגע האמת אין לה אל מי לפנות, והם נשארו חסרי אונים. ולכן, כדאי מאוד לרכוש את הסים דווקא אצל חברה ישראלית המספקת שירות בזמן אמת כמו simzol אשר מתמחה בקווים ווירטואליים לארצות הברית ומדינות אירופה. רק אצל simzol תוכלו להיות רגועים שהכול יעבוד כמו שצריך, יהיה לכם אל מי לפנות בכל בעיה או תקלה שתתגלה, ולא תישארו לבד תקועים בארץ זרה.

x

#{title}

#{text}

#{price}