חבילת הגלישה לחו"ל הכי משתלמת

כל אדם שנוסע לחו"ל, מבין שכמה שלא יעבוד ויתכונן מראש לנסיעה, עדיין בזמן אמת יהיו דברים שיצריכו ממנו פתרונות ולהסתדר בזמן אמת. כיום, הניהול של חלק מכריע מהנושאים הקשורים בנסיעה לחו"ל מתבצע באמצעות הטלפון הנייד. בין אם מדובר על ניווט ממקום למקום, נסיעה בתחבורה ציבורית, עזרה בתרגום מילים ועוד אלף ואחת דברים שאין לנו מושג איך אפשר לעשות אותם בלי הטלפון הנייד. אמנם, זה שאנחנו מביאים איתנו את הטלפון הנייד לחו"ל זה כמובן לא מספיק, אם לא נדאג לחבילת גלישה המתאימה עבור גלישה בחוץ לארץ.

 

איך דואגים לחבילת גלישה שתעבוד גם בחו"ל?

כפי שכולם יודעים, ניתן לרכוש חבילת גלישה לחו"ל אצל ספק התקשורת שאליו אתם מנויים. אולם, המחירים של החבילות הללו בדרך כלל גבוהים להחריד, ובעבור נפח גלישה מועט אתם צריכים לשלם כמה מאות שקלים. הפתרון האחר הוא רכישה של סים מקומי במדינת היעד שאליה אתם מגיעים, מדובר אמנם על פתרון זול יחסית בדרך כלל, אך כזה שדורש מכם לפנות זמן, להגיע אל המקום שבו מוכרים את הסים, ולהסתדר עם נפח גלישה מוגבל במהלך הטיול. הפתרון הטוב ביותר ללא ספק הוא רכישה של סים ווירטואלי – הפועל באמצעות טכנולוגיית esim הקיימת במרבית מכשירי הפלאפון החדשים. 

 

כיצד משתמשים עם סים ווירטואלי? 

השלב הראשון כאשר בוחרים להשתמש עם סים ווירטואלי בטיסה לחו"ל, זוהי הבדיקה האם המכשיר שלכם תומך בטכנולוגיה הזאת. ניתן למצוא בקלות באינטרנט רשימת מכשירים תומכים המחולקים בצורה מסודרת על פי יצרני המכשירים והדגמים התומכים שלהם. לאחר מכן, יש לפנות אל חברה המספקת שירותי סים ווירטואלי עבור מדינות העולם, לבחור את המדינה שאליה אתם מתכננים לטוס, ולאחר מכן את נפח חבילת הגלישה שאותו אתם צריכים. אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם רוכשים חבילת גלישה לחו"ל שתעבוד כמו שצריך, כדאי לרכוש דווקא מחברה ישראלית העוסקת בתחום כמו חברת simzol, כך שבכל מקרה של בעיה או תקלה שתתעורר לכם במהלך השהות בחו"ל, תוכלו להתחבר לרשת וויפי מקומית, ליצור איתם קשר, ולקבל מענה מיידי בשפה העברית שיסייע לכם בפתרון התקלה.

x

#{title}

#{text}

#{price}