חייבים סים לחו"ל

אנחנו יודעים שטיסה לחו"ל היא משהו שחייבים להתכונן אליו מראש. אם לא נבדוק עוד מהארץ את הפרטים שצריך לדעת כמו סוג המטבע בו משתמשים במדינה, המקום בו אנחנו הולכים ללון, מזג האוויר הצפוי וכן הלאה, לא נוכל להגיע לנסיעה מאורגנים כמו שצריך. אולם, תמיד ישנם דברים שאותם אי אפשר לארגן מראש, בגלל סיבות שמשתנות בזמן אמת או מכל סיבה אחרת. אחד הדברים החשובים בכדי לוודא שהנסיעה לכול מתנהלת כמו שצריך, הוא ללא ספק הטלפון הנייד. כאשר אתם בחו"ל מחוברים לגלישה באינטרנט, אתם יכולים להסתייע בפלאפון שלכם למגוון מטרות: תרגום השפה בה מדברים במקום, ניווט ברכב וברגל ביעד, נסיעות בתחבורה ציבורית, הזמנת מוניות ומלונות ועוד. כל זאת – קשה מאוד לבצע כיום ללא חבילת גלישה פעילה בטלפון הנייד.

 

כיצד אדאג לעצמי לחבילת גלישה שתעבוד בחו"ל?

 

אם תנחתו בחו"ל מבלי שתדאגו לחבילת גלישה, אין שום סיכוי שתוכלו לגלוש באמצעות המפעיל הישראלי. מה שתוכלו לעשות זה אך ורק להתחבר לרשת וויפי מקומית, ומשם לגלוש. מה שצריך לעשות הוא – לרכוש שירותי סים ווירטואלי המבוססים על טכנולוגיית eSIM הקיימת בפלאפונים החדשים, המאפשרת לכל אחד המחזיק במכשיר תומך להשתמש עם סים המובנה במכשיר בעת ייצורו. מדובר על טכנולוגיה חדשה הזוכה להצלחה מרובה ברחבי העולם, והיא חוסכת את המאמץ בחיפוש אחרי סים מקומי ביעד, או תשלום גבוה עבור שירותי חבילת גלישה בחו"ל של הספק הישראלי שלכם.

 

היכן אפשר לרכוש חבילת סים ווירטואלי?

 

רכישת סים חו"ל ווירטואלי היא קלה במיוחד. כל מה שצריך לעשות בכדי לוודא שיהיה לכם סים חו"ל פעיל במכשיר, הוא לפנות אל חברה המתעסקת בתחום, בכדי לרכוש ממנה את החבילה המתאימה. חברת סים זול הישראלית לדוגמא, מציעה מגוון חבילות משתלמות ליעדים שונים, ובהם מדינות אירופה וארצות הברית. אצל סים זול תוכלו לרכוש חבילות לאירופה הפעילות למשך 30 יום, או חבילות לטווח זמן משתנה עבור גלישה בארצות הברית. כל מה שעליכם לעשות, הוא לבחור את פרק הזמן, את המדינה שאליה אתם טסים, את נפח חבילת הגלישה שאתם צריכים – לשלם, ולהפעיל אותה במדינת היעד.

x

#{title}

#{text}

#{price}