טיפים לרכישת סים לארה"ב

כאשר אנחנו מתכננים נסיעה לארצות הברית, אנחנו לוקחים בחשבון שמדובר על משהו בסדר גודל הרבה יותר גדול מאשר גיחה לאירופה. זה לא רק הטיסה שלוקחת הרבה יותר זמן, אלא בדרך כלל גם שהות ממושכת יותר ביעד, וצורך להסתדר באחת המדינות הגדולות ביותר בעולם. אחד הדברים שמקלים מאוד על החיים של כולנו כאשר אנחנו נמצאים בחו"ל, הוא ללא ספק הטלפון הנייד. אותו מכשיר אשר משמש אותנו בשגרה בעיקר עבור יצירת קשר עם אחרים ואפשר איך שהוא להסתדר בלעדיו, משמש בחו"ל הדבר היחיד שבעזרתו אנחנו יכולים להסתדר בדברים כמו – ניווט, תרגום, זמני תחבורה ציבורית וכן הלאה. ולכן, מרבית האנשים רוצים שגם כאשר הם בארצות הברית תהיה להם גישה זמינה לאינטרנט באמצעות הטלפון הנייד. 

 

כיצד רוכשים סים לארה"ב?

 

רכישת סים לארה"ב יכולה להתבצע בשלושה דרכים עיקריות:

  • רכישה של חבילת אינטרנט מהספק הישראלי שאליו אתם מנויים בארץ. מדובר ללא ספק על אפשרות נוחה למדי, אך בדרך כלל המחירים שאותם דורשות החברות עבור השירות גבוהים מאוד.

  • רכישה של סים מקומי בארצות הברית. זוהי אפשרות לא יקרה במיוחד, אך כזאת שדורשת מכם התרוצצות ובזבוז זמן במהלך השהות בכדי לרכוש את הסים. במידה והמכשיר שלכם אינו תומך בהכנסה של 2 כרטיסי סים בו זמנית, תצטרכו גם לשמור על הסים הישראלי שלכם במשך כל הטיול.

  • רכישת של סים ווירטואלי. כיום, מכשירים רבים תומכים בטכנולוגיית eSIM ומאפשרים להתחבר אל מפעילות תקשורת ברחבי העולם בצורה נוחה, קלה וזולה במיוחד. 

 

כיצד רוכשים סים ווירטואלי לנסיעה לחו"ל?


אחרי שווידאתם שהמכשיר שלכם תומך בטכנולוגית eSIM (ניתן למצוא רשימת מכשירים תומכים בקלות באינטרנט), עליכם לפנות אל חברה כמו סים זול, אשר מספקת שירותי סים לארה"ב ולאירופה בטכנולוגיית eSIM. בשלב הזה תוכלו לבחור את מספר הימים שבשבילם אתם רוצים את החבילה, את נפח הגלישה שבו אתם חפצים, ואז כל מה שנותר הוא לשלם ולהפעיל את החבילה כאשר אתם נוחתים ביעד. היתרון ברכישה אצל חברה ישראלית כמו סים זול, הוא היכולת לקבל שירות לקוחות בעברית במקרה שבו אתם מסתבכים עם הפעלת הסים ובכל בעיה אחרת שמתעוררת.

x

#{title}

#{text}

#{price}