כמה עולה eSIM?

כל אדם מבוגר שטס לפני כמה עשורים לחו"ל, יודע עד כמה היה קשה להתמצא ולמצוא כל דבר ללא האמצעיים שקיימים היום. בני הדור הצעיר לא חולמים שכאשר ההורים והסבים שלנו הגיעו למדינה אחרת, הם הסתובבו ללא אפשרות לניווט או שיחות טלפון, והיו צריכים להתמצא במקום אחד לגמרי לבד. כיום הכול הרבה יותר קל, ניתן להשתמש בטלפון הנייד בכל מדינה אליה מגיעים, לגלוש באינטרנט ואפילו לקבל שיחות. הדרך המוכרת ביותר היא פנייה אל ספקית התקשורת הישראלית שאליה מנויים, ורכישה של חבילה נוספת עבור הנסיעה לחו"ל. אולם, המחירים של חבילה כזאת יכולים להיות יקרים מאוד, ולעיתים מדובר על כמות גלישה קטנה למדי. הטכנולוגיה החדשה שזוכה להצלחה מרובה ברחבי העולם המהווה פתרון לבעיה היא ה – esim.

 

מהו בעצם esim וכמה הוא עולה?

למי שעדיין לא יודע – esim הוא סים ווירטואלי שאיננו קיים במציאות, אשר מאפשר לכל מי שמחזיק במכשיר תומך לגלוש ברחבי העולם מבלי שצריך לרכוש חבילה במחיר מופקע מהספקית הישראלית, או להתעסק עם רכישה של סים מקומי במדינת היעד. מדובר על פתרון זול ויעיל, אשר מאפשר לכל מי שטס לחו"ל להיות רגוע ולטוס בראש שקט שיהיה לו אינטרנט במדינה שאליה הוא מגיע. כמובן – טווח המחירים של החבילות משתנה ממדינה למדינה, אך בסופו של דבר ללא ספק מדובר על משהו זול בהרבה מן האפשרויות האחריות.

 

האם כל אחד יכול לרוכש סים ווירטואלי?

רכישה של esim עבור נסיעה לחו"ל היא פשוטה וקלה לביצוע, וכל אחד בעל הבנה בסיסית בטכנולוגיה יכול לבצע אותה. כמובן שהדבר הראשון שצריך לעשות הוא לוודא שהמכשיר שלכם תומך בטכנולוגיית ה – esim ולא לרכוש בטעות עבור פלאפון שאיננו תומך. במידה והמכשיר שלכם אכן תומך, הדרך הטובה והמומלצת ביותר לרכישה של חבילה למדינת היעד אליה אתם טסים היא באמצעות חברה ישראלית כמו simzol אשר תספק לכם מענה זמין בשפה העברית עבור כל בעיה או תקלה שתתרחש. במידה ואתם נוחתים ביעד והאינטרנט לא עובד, עליכם להתחבר אל רשת וויפי מקומית, ומשם לבצע שיחה אל מוקד החברה.

x

#{title}

#{text}

#{price}