כאשר אנחנו נוסעים מעבר לים, אחד הדברים שהכי חשובים לנו זה שנוכל להנות מגלישה בחו"ל ללא הגבלה. אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו במדינה זרה בלי חיבור לאינטרנט, ובדיוק בשביל זה קיימות חבילות גלישה שונות. לחבילות הללו יש מספר חסרונות, מה שהוביל לפתרון נהדר. סים זול כאן כדי לספר לכם על הפתרון הזה ועל היתרונות הרבים שיש לו.

 

eSIM

כדי לא להשאיר אתכם במתח, נגיע מיד לעיקר. eSIM הוא כרטיס סים אלקטרוני שמתחבר למכשיר שלכם. בניגוד לכרטיס שהייתם קונים עד היום בשדה התעופה או לפני, הכרטיס הזה הוא כרטיס אלקטרוני בלבד, ואתם לא צריכים להכניס שום דבר אל המכשיר שלכם. הכרטיס פועל על בסיס רכיב חומרה שכבר נמצא במכשיר שלכם, וכך אתם לא צריכים להוציא את הסים כדי לגלוש בחו"ל.

 

יתרונות

היתרון הראשון נעוץ בעובדה שלא צריך להוציא את הסים הרגיל שלנו, וכך אנחנו לא מסתכנים באובדן או בפגיעה בסים הקיים. בנוסף, המחיר של הסים האלקטרוני הוא הרבה יותר זול, כיון שלא צריך לתת לכם סים חדש לכל נסיעה. 

 

מי יכול להנות מזה

כאמור, הסים האלקטרוני לא פועל בחלל ריק, וכדי שהוא יעבוד במכשיר שלכם המכשיר צריך להכיל רכיב חומרה מסוים שנמצא בו כבר משעת הייצור. לא כל המכשירים מכילים את הרכיב הזה, למרות שבמכשירי טלפון חדשים הוא נמצא בדרך כלל. לפני שאתם הולכים על הסים הזה, כדאי לבדוק שהמכשיר שלכם באמת תומך בו. 

 

על מה חשוב להקפיד

הסים האלקטרוני, בדומה לסים רגיל לגלישה בחו"ל פועל לפי אזורים ומדינות. לפני שאתם רוכשים את הסים בדקו שהמדינה שאליה אתם נוסעים קיימת במנעד האפשרויות שלו, כדי שלא תמצאו את עצמכם עם חבילה שאתם לא יכולים לנצל. כמו כן נסו להעריך מה היקף הגלישה שאתם הולכים לעשות כדי לקנות חבילה מתאימה לנסיעה שלכם. 

 

לסיכום

במקום להחליף את הסים שלכם לפני כל נסיעה לחו"ל, אתם יכולים מעכשיו לעשות שימוש בeSIM. הסים הזה הוא סים אלקטרוני, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לוודא שמכשיר הטלפון הסלולרי שלכם מכיל את הרכיב הנדרש. 

x

#{title}

#{text}

#{price}