מה זה eSIM?

טכנולוגיית ה – eSIM (Embedded Sim) היא טכנולוגיה הקיימת במרבית הפלאפונים החדשים, אשר מאפשרת שימוש עם סים ווירטואלי המובנה מראש במכשיר הפלאפון. בזכות הטכנולוגיה הזאת כאשר אתם טסים לחו"ל אתם לא זקוקים לרכישה של כרטיס סים מקומי שיקשר אתכם עם חברת תקשורת מקומית, אלא תוכלו עוד מהארץ לפנות לחברה המספקת שירותי סים ווירטואלי שתחבר אתכם בצורה ווירטואלית למפעילה הקיימת ביעד. eSIM הוא שירות זול ונוח הרבה יותר משאר האפשרויות העומדות בפני הטסים לחו"ל, וניתן לראות עוד ועוד אנשים שבוחרים דווקא בו עבור גלישה במדינה אליה הם טסים. 

 

האם כל אחד יכול להשתמש עם סים ווירטואלי?

למעשה, כאשר אתם רוצים להשתמש עם סים וירטואלי בנסיעה הקרובה שלכם לחו"ל, אתם צריכים לבדוק שני דברים. הדבר הראשון הוא לוודא שהמכשיר הנייד שלכם נמצא ברשימת המכשירים התומכים, שבהם קיימת הטכנולוגיה המדוברת. את הרשימה אפשר למצוא בקלות בחיפוש באינטרנט. הדבר השני הוא לוודא שישנה אפשרות לרכוש חבילת סים ווירטואלי עבור המדינה שאליה אתם טסים. חברת סים זול היא המובילה בישראל בתחום הסים הווירטואלי, והיא מספקת את השירות עבור הטסים לארצות הברית ואירופה. היתרון הגדול ברכישה אצל חברה ישראלית כמו סים זול, הוא כמובן נושא השירות והתמיכה. כאשר אתם תקועים בחו"ל ללא גלישה ולא מצליחים להפעיל את החבילה שרכשתם, אתם רוצים שיהיה מישהו דובר עברית שיענה על השאלות שלכם ויעזור לכם לפתור את בעיה שמונעת מכם לגלוש.

 

כמה זמן אפשר להשתמש עם חבילת גלישה באמצעות eSIM?

חבילות הגלישה שאותם מוכרת חברת סים זול עבור מדינות אירופה פעילות למשך 30 יום, כאשר ניתן להפעיל את החבילה רק מתי שאתם מגיעים ורוצים להתחיל את הספירה. בחבילות לארצות הברית ניתן למצוא מגוון מסלולים וחבילות, ובהן חבילות שיכולות לפעול גם ל45 יום. החבילות לארצות הברית כוללות יכולת גלישה ללא הגבלה בדור 4 ו – 5, שיחות טלפון והודעות SMS ללא הגבלה לטלפונים ניידים ונייחים בתוך ארצות הברית, אלף דקות שיחה נכנסות ויוצאות לישראל, ושירות לקוחות זמין בשפה העברית במגוון ערוצי תקשורת, עד לשעה 1 בלילה.

x

#{title}

#{text}

#{price}