טיסה לחו"ל היא תמיד פרויקט מורכב הדורש הכנות מקדימות בכדי לוודא שהכול ילך כמו שצריך. זה לא משנה אם מדובר על טיול קצר לכמה ימים או ארוך יותר, העובדה שמדובר על מדינה זרה שצורת ההתנהלות בה שונה כמעט בכל תחום, הופכת את ההכנה המקדימה למשהו הכרחי. אחד הדברים החשובים ביותר עבור תחושת הביטחון במהלך הטיול ועבור ההתמצאות במקום הלא מוכר, היא היכולת להשתמש בטלפון הנייד ולגלוש באינטרנט גם כאשר אנחנו הרחק מהמפעילה הישראלית שאליה אנחנו מנויים. בעבר הדרך המקובלת עבור גלישה בחו"ל הייתה פנייה אל החברה שאליה אנחנו מנויים בישראל ורכישה של חבילת גלישה לחו"ל, בדרך כלל תמורת לא מעט כסף. אולם, זמנים השתנו וכיום ניתן להשתמש עם סים ווירטואלי לצורך גלישה בחו"ל.

 

מהו סים ווירטואלי?

סים ווירטואלי מבוסס על טכנולוגיה הקיימת זה שנים ונמצאת כבר במרבית מכשירי הסלולר החדשים, המכונה esim. הטכנולוגיה הזאת מספקת את היכולת לבצע את הפעולה שכרטיס הסים מבצע – לחבר אותנו אל תשתיות החברה, באמצעיים ווירטואליים לחלוטין ללא צורך בכרטיס סים פיזי. מדובר על אפשרות זולה הרבה יותר מאשר חבילת גלישה של חברה ישראלית, ופשוטה הרבה יותר מאשר רכישה של סים במדינת היעד. ולכן, אם אתם מחפשים סים לארה"ב ללא הגבלה ולמדינות נוספות ברחבי העולם – כדאי מאוד שתבדקו האם המכשיר שלכם תומך בטכנולוגיית ה – esim (ניתן למצוא בקלות רשימה של מכשירים תומכים בחיפוש בגוגל).

 

היכן אפשר להשיג גלישה בחו"ל ללא הגבלה?

ישנן חברות המציעות שירות סים ווירטואלי כאשר הן מגבילות את הלקוחות בכמות הגלישה שהוא יכול לגלוש. במרבית המקרים כאשר מדובר על מטייל שמסתובב ברחבי המדינה שהוא לא מכיר, הוא לא ישמח לגלות לפתע שנגמרה לו החבילה והוא תקוע ללא פלאפון. ולכן, חברת סים זול מציעה אפשרות של סים לארה"ב ללא הגבלה בטווח מחירים אשר משתנה לפי כמות הימים של הטיול. מדובר על פתרון מעולה אשר מאפשר לכם לגלוש בנוחות בכל רחבי ארצות הברית, ללא צורך להתעסק עם רכישה של סים או לחשוש מסיום החבילה טרם סיומו של הטיול.

x

#{title}

#{text}

#{price}